Miloš Zeman do šrotu

pondělí 7. listopad 2016 08:11

Tentokrát nikoliv na šrot. Stávající prezident nevyhraje volby. Pročpak?Nejde o to, jestli Miloš Zeman zradil svou vlast, slouží cizím mocnostem, překračuje své pravomoci nebo, jestli tedy vykonává své pravomoci podle zákona. Jestli je dobrý nebo špatný, zdvořilý či sprostý. Jestli jej nenávidí nebo milují voliči...

Nepostaví se totiž za něj Andrej Babiš. Naopak bude proti němu, s celou sílou jeho médií. Proč?

Mít na Hradě Miloše Zemana je to poslední, co by si přál jakýkoliv politik, který má ambice být premiérem (nechat si líbit šikanu a dělit se o moc, řešit mezinárodní průšvihy a naštvanou půlku společnosti). Naopak, slušný a neaktivistický prezident je to, co vláda a premiér (nehledě na demokracii) potřebuje.

A dále: Léta bylo zvykem, že největším žralokem, který dělá akvizice (skupuje firmy) je Andrej Babiš. A teď mu do zelí začali lézt Číňané...

Pokud Miloš Zeman jmenuje Andreje Babiše premiérem, může Babiš Zemana odkopnout tak, jak to dělá se všemi lidmi, co použije. A pokud Miloš Zeman bude po podzimních parlamentních volbách se jmenováním vlády dělat cavyky a proces natahovat... prostě se počká na nového prezidenta.

Vojtěch Harok

Vojtěch Harok

Vojtěch Harok

Člen ODS a aktivní občan, radotínský zastupitel. Co je důležité: svoboda, demokracie, vláda zákona, obrana, svobodný trh bez deformací, nízké daně.

REPUTACE AUTORA:
8,72 (VIP)

Seznam rubrik

Tipy autora

Co právě čtu

  • Už je tady zase

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky