Obrana Angely Merkelové

pátek 22. leden 2016 08:10

lidovky.cz

Ačkoliv udělala strašlivou chybu, na kterou bude Německo doplácet po staletí, pro středovýchodoevropany je nenahraditelná!

Ano, pozváním migrantů Angela Merkelová již asi nevratně zničila společnost Spolkové Republiky Německo. Přesto si však jí musíme vážit a všemocně ji podporovat. Jinak nás Putin nakonec sezobne jak malinu.

Neexistuje totiž jiný politik nějaké západní velmoci, který by byl ochoten bojovat proti Rusku alespoň sankcemi. Politici jako Sarkozy, Renzi, Berlusconi, Shröeder... ti všichni přistupují k východnímu medvědovi se směsicí romantického obdivu (veliká říše!), bázně (ruská armáda nás může zničit během několika hodin!), přezíravosti (stejně to jsou nezměnitelní východní primitivové) a cynismu (ať si masakrují, koho chtějí, hlavně že kšefty jedou).

Obávám se, že bez Angely Merkelové by se David Cameron ani Barack Obama k ničemu nerozhoupali.

Alternativě pro Německo je sice možné držet palce pro její zdravé názory na problémy evropské integrace a migrace, pro nás to ovšem není alternativa: Názorově se, zdá se, jedná spíše o příznivce kšeftování s Putinem.

Takže rozumně nezbývá, než se maminky držet za sukně. Ach jo.

Vojtěch Harok

Vojtěch Harok

Vojtěch Harok

Člen ODS a aktivní občan, radotínský zastupitel. Co je důležité: svoboda, demokracie, vláda zákona, obrana, svobodný trh bez deformací, nízké daně.

REPUTACE AUTORA:
8,72 (VIP)

Seznam rubrik

Tipy autora

Co právě čtu

  • Už je tady zase

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky